

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 132.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Bej |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 14 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 980 lm |
| Tip | Plafonieră de exterior/Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie/Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14 W |
| Series | FORIS Brilagi |
| Producător | Brilagi |



Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Din plastic
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită