

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă, dimmabilă. Potrivită pentru iluminarea sufrageriei și a dormitorului. Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Lampa permite reglarea treptată a luminozității și schimbarea culorii luminii. Temperatura de culoare: 2700 - 6500 K. Funcție de memorie, mod de noapte și temporizator. Schimbarea modurilor se poate face și cu un întrerupător de perete obișnuit. Sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Formă | Rotund |
| Series | TAVOLI Schöner Wohnen, UP Schöner Wohnen |
| Producător | Schöner Wohnen |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuită




Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită