


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă LED de birou cu încărcare și comandă tactilă. Destinată exclusiv utilizării în interior. Intensitatea și nuanța luminii se reglează printr-un comutator tactil de pe corpul lămpii. Funcție memorie - la pornire, lampa va păstra ultimele setări selectate până când le modificați. Funcționare pe baterie, portabilă - poate fi așezată oriunde aveți nevoie. Baterie: 1x Li-ion 3,7 V 1200 mAh (inclusă în pachet). Timp de încărcare: 2 h. Durata de iluminare: 4,5 h. Încărcare simplă prin cablu USB (inclus în pachet). Cu sursă de lumină LED integrată.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1,2 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 140 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Tensiune | 5 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,2 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Metodă de conectare | USB |
| Durata de viață a bateriei | 4,5 h |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,2 W |
| Series | LAMP USB Schöner Wohnen, RUDI Schöner Wohnen |
| Producător | Schöner Wohnen |

De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, din lemn, pentru noptiere

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită