

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră modernă LED reglabilă, suspendată pe cablu. Potrivită pentru iluminarea camerei de zi și a dormitorului. Corpul de iluminat permite reglarea continuă a intensității luminii cu ajutorul unui întrerupător de perete standard. Înălțimea lămpii suspendate se ajustează ușor manual folosind mecanismul cu arc integrat în cablul de suspensie. Funcție memorie - la aprindere, corpul de iluminat reține ultimele setări alese până când le modificați. Corpul de iluminat include o sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4860 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 340 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | QUILLO Schöner Wohnen, LED TOGETHER Schöner Wohnen |
| Producător | Schöner Wohnen |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din plastic, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din metal, din plastic, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil provence, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuităPentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită