

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina pornește într-o nouă direcție - EGLO connect Pot fi controlate cu smartphone/tabletă sau cu telecomandă. Bluetooth cu consum redus de energie. Gratuită aplicația AwoX Home CONTROL (compatibilă cu Android și iOS). Temperatura de culoare reglabilă: 2700K alb cald - 6500K alb rece. Funcția RGB - alegere din 16 milioane de culori. Reglare continuă a intensității luminoase (0-100%). Compatibil cu: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Posibilitatea programării timpului pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Corpurile de iluminat pot fi controlate simultan prin telecomandă și telefon mobil. Telecomandă nu este inclusă în pachet, dar poate fi achiziționată separat.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Rece |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/RGB |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 14,6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14,6 W |
| Series | ROVITO Eglo |
| Producător | Eglo |

Din lemn
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Rotundă, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită