

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 142.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tip | Plafonieră de exterior/Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 112 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie/Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Producător | Brilagi |


Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc



Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Pătrată
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din lemn
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc