




Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 157 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% bumbac Greutate: 135 g/m² Culoare Verde deschis Caracteristici Design elegant monocrom Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1× la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 40 °C – 60 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei spălați bine Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, alegeți o centrifugare delicată Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 × 200 cm: 1 husă pentru pătură 140 × 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 × 90 cm Lenjerie 140 × 220 cm: 1 husă pentru pătură 140 × 220 cm | 1 husă pentru pernă 70 × 90 cm Lenjerie de pat din muselină Lenjerie de pat din muselină din 100% bumbac este extraordinar de ușoară, aerisită și plăcută la atingere – ideală pentru lunile de vară și confortul pe tot parcursul anului. Este fabricată din fire naturale de înaltă calitate, cu o țesătură deschisă a fibrelor, ceea ce asigură o înaltă respirabilitate și uscare rapidă. Datorită fineții sale, este potrivită și pentru pielea sensibilă. Nu necesită călcare – devine mai moale cu fiecare spălare, iar aspectul său natural încrețit se potrivește perfect cu interioarele în stil scandinav, boho sau natural.
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip | Pat dublu |
| Dimensiunile lenjeriei | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Dimensiunea pilotei | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Sezon | Tot anul, De vară |
| Dimensiuni lenjerii de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiune perna | 70 x 90 cm |
| Stilul lenjeriei | Modern, Minimalist |
| Fara calcare | Da |
| Cu doua fete | Nu |
| Motivul lenjeriei | Monocroma |
| Latime | Pentru un pat de o persoana |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 - 60 °C |
| Seturi | Pilota si perna |

Din bumbac, pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac
În stoc

Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc
Pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc
220×220 cm, pentru pat dublu


220×240 cm, din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
220×240 cm, din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
220×240 cm, din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc
Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc
Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc