
Spot incastrabil LED pentru baie IP65 Leonis alb 2700K
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat simplu și elegant, care poate fi montat deasupra oglinzii. Datorită gradului ridicat de protecție IP44, poate fi utilizat în baie. Emite lumină albă de zi: 4000K. Datorită tehnologiei LED economisiți până la 80% din costurile cu energia - iluminare economică, cu durată lungă de viață. Este destinat montajului pe perete.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | HOLLYWOOD MIRROR LIGHT Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc