
Brilo - Spot LED TAHUN 2xGU10/5W/230V maro
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | RETRO Brilo, RETRO Briloner |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil rustic
În stoc
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V, din lemn
În stoc
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită