





Dimensiuni 81×44×54 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 140 RON până la 172 RON:
Materialul scaunului Țesătură de catifea: Gri închis Lemn: Fag Dimensiunile scaunului Lățime: 44,5 cm Lățimea șezii: 44 cm Adâncime: 54 cm Adâncimea șezii: 38 cm Înălțime: 81,5 cm Înălțimea șezii: 44 cm Sarcină maximă: 110 kg Greutate: aprox. 3,6 kg Specificații Scaun de masă tapițat în stil minimalist Picioare solide din lemn masiv Cusătură subtilă și elegantă Livrat dezasamblat Bucurați-vă de un interior nou și stilat inspirat de țările nordice. În alegerea mobilierului, luați în considerare dimensiunea camerei, scopul acesteia și propriul gust. Stilul scandinav popular surprinde pe mulți prin lejeritatea, confortul și funcționalitatea sa ridicată. O sală de mese scandinavă este caracterizată de materiale naturale și culori delicate. Scaunul de masă Bora în specificațiile gri închis răspunde la cerințe ridicate de confort și estetică. Picioarele din lemn masiv subliniază aspectul general al spațiului. Completați scaunul scandinav Bora cu o masă cu elemente din lemn. Bucurați-vă de momentele petrecute la mesele de familie sau de întâlnirile cu prietenii. Inspirați-vă în continuare Mobilier Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 %
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Adancime | 54 cm |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 44,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Greutate | 4 kg |
| Inaltime | 81,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |

82×45×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

81×51×55 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Livrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

81×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

87×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

88×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu picioare din lemn, în stil modern, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

51×57 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×41 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri

101×54×43 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, tapițat
Livrare în peste 1 zi
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 4 bucăți
În stocLivrare gratuită
87×49×40 cm, în stil modern, - 4 bucăți

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
86×53×42 cm, în stil modern, - 4 bucăți

86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc