









Dimensiuni 80×46×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 101 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Polipropilenă: Muștar Lemn masiv: Fag Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șezutului: 42,5 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Greutate: cca 3,7 kg Specificații Stil scandinav în specificații moderne de culoare Combinație de materiale durabile și naturale pentru o lungă durată de viață Șezut ergonomic pentru confort maxim Întreținere ușoară datorită materialelor de calitate Livrat în stare demontată Dimensiuni pachet: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg Sufrageria scandinavă este simbolul simplității, luminozității și armoniei naturale. Combinația de linii clare, materiale naturale și accente subtile de culoare creează un spațiu primitor, care invită la momente de relaxare alături de familie și prieteni. Datorită accentului pe funcționalitate și estetică, devine un loc unde confortul se îmbină cu un design atemporal. Este suficient să adaugi câteva accesorii în tonuri neutre și sufrageria va căpăta un caracter unic plin de calm și eleganță. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Mobilier Trio cupoane | -10 % Pentru copii
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Culoare | Galben |
| Inaltime | 80 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 46 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Fara captuseala |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Material sezut | Plastic |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Greutate | 4,5 kg |

- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc