








Dimensiuni 86×45×40 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură din catifea: Maro Metal: Bej - decor lemn Dimensiuni Lățime: 45 cm Lățimea șezutului: 44,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 86 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Greutatea suportată: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de masă capitonat, cu tapițerie moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice rezistente, finisate cu vopsea pulbere Livrat neasamblat Stilul combină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii discrete, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesorii excelente pentru o sală de mese scandinavă sunt plantele verzi perene, naproane colorate și lămpile metalice mari. Interiorul scandinav nu poate fi fără ferestre mari și iluminat, care să asigure lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă capitonat Lava se potrivește perfect într-o sală de mese inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele bej se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Diferitele culori ale scaunelor arată minunat la aceeași masă. Nu vă temeți de schimbare. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Pentru copii Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Mobilier
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Maro |
| Adancime | 55 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 86 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Adancime scaun | 40 cm |
| Latimea sezutului | 44,5 cm |
| Greutate | 4,2 kg |

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×48 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag

82×48 cm, din piele ecologică, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×56 cm, cu picioare din lemn, în stil scandinav
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
86×53×45 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
89×45×53 cm, în stil modern, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
88×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc