







Dimensiuni 90×43×38 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 172 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Muștar Metal: Finisaj de lemn Dimensiuni (+/- 1 cm) Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de susținere: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de dining capitonat cu căptușeală moale Design atemporal cu cusături fine Țesătura husei este certificată OEKO-TEX® Standard 100 Picioare metalice solide tratate cu vopsea pulbere Livrat neasamblat Stil ce îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Optează pentru accesorii subtile, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesorii excelente pentru sufrageria scandinavă sunt plantele mereu verzi, naproanele colorate și lămpile mari de metal. Interiorul scandinav nu poate exista fără ferestre mari și iluminat care să asigure lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de dining capitonat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele metalice cu finisaj de lemn completează masa cu elemente metalice. Diferențele de culori ale scaunelor la o masă arată excelent. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 38 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 90 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 4,2 kg |
| Adancime scaun | 38,5 cm |
| Latimea sezutului | 43 cm |

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×53×42 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

87×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
89×45×53 cm, în stil modern, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
87×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc