








Dimensiuni 86×45×39 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 172 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură cu textură: Gri (melanj) Metal: Negru Dimensiuni (± 1 cm) Lățime: 43 cm Adâncime: 51 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificatii Scaun de dining tapițat cu umplutură moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice rezistente cu vopsea pulbere Livrat dezasamblat Stil ce combină forme simple și funcționalitate ridicată. Alege accesorii discrete, o paletă de culori fine și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele verzi permanente, naproanele colorate și lămpile metalice mari. Interioarele scandinave nu se pot lipsi de ferestre mari și iluminat, care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de dining tapițat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Diferite culori de scaune la aceeași masă arată minunat. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Tapiterie | Tesatura Textila, Tapitat |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Inaltime | 86,5 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 54 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Forma spatarului | Complet |
| Adancime scaun | 39,5 cm |

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×44×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

74×49×49 cm, cu cotiere, din plastic

În stil modern, din stofă, din plastic

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă

88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

81×51×39 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, tapițat

În stil modern, în stil rustic, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din piele, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×53×43 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
84×41×44 cm, în stil scandinav, cu cotiere

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

83×40 cm, din plastic, cu picioare de plastic

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 11 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc