
Aplica perete baie PRIVE AP6 alama 179681
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu tehnologie LED. Schimbare a temperaturii de culoare printr-un comutator amplasat pe corpul de iluminat. Temperatură de culoare: 3000K / 4000K / 5500K. IP54 - protecție împotriva stropirii cu apă, ideal pentru utilizare în baie.
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K/5500 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Series | POOL Brilagi, POOL 30 cm Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită


De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, diametru
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită