
Spot îngropat din oțel 10,5 cm IP65 - Basic Square
- bec tip LED, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina o ia într-o nouă direcție - EGLO connect Controlabil de pe smartphone/tabletă sau cu telecomandă. Bluetooth cu consum redus de energie. Gratuită aplicația AwoX Home CONTROL (compatibilă cu Android și iOS). Funcție RGB - alegere din 16 milioane de culori. Temperatură de culoare reglabilă: 2700K alb cald - 6500K alb rece. Reglare continuă a intensității luminoase (0-100%). Compatibil cu: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Posibilitatea setării orei pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Corpul de iluminat poate fi controlat simultan prin telecomandă și telefon mobil. Telecomanda nu este inclusă în pachet.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Orientabile | Da |
| Culoarea luminii | Rece |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3,7 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2200 lm |
| Tip | Spot |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 155 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,7 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14,8 W |
| Series | MELITELLO Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, din metal
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, din sticlă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită