
Eglo 902302-LED Panou LED aplicat MORADILLO-R, cu dimmer, LED/33,5W/230V, 120 x 30 cm, alb + telecomandă
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 389.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 33 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4300 lm |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 300 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 33 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 33 W |
| Series | MORADILLO Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită


Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită