
Eglo 901767 - Plafonieră LED FUEVA pentru baie, 13 W, 230 V, 29 x 29 cm, IP44, crom
Din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă, cu design simplu. Posibilitatea de reglare a temperaturii de culoare (2700K / 4000K / 6500K) printr-un comutator situat pe partea din spate a corpului de iluminat. Sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Material | Metal |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10,5 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10,5 W |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie/Cameră de zi/Hol |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10,5 W |
| Series | FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită


Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din cristal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită