Recomandăm
Masă auxiliară WOOOD Sasha
Dimensiuni 41 cm, ⌀ 41 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design frumos și simplu (34%)
- Ușor de asamblat (14%)
- Calitate material slabă (22%)
- Instabilitate (14%)
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 147,04 RON
- 19.04.2026 - 147,04 RON
- 10.03.2026 - 148,49 RON
- 05.03.2026 - 140,24 RON
- 05.03.2026 - 140,25 RON
- 24.02.2026 - 164,99 RON
- 20.02.2026 - 140,24 RON
- 16.02.2026 - 164,99 RON
- 14.02.2026 - 140,24 RON
- 27.01.2026 - 164,99 RON
- 23.01.2026 - 140,24 RON
- 20.01.2026 - 164,99 RON
- 16.01.2026 - 143,54 RON
- 12.01.2026 - 164,99 RON
- 11.12.2025 - 147,25 RON
- 01.11.2025 - 140,24 RON
- 27.10.2025 - 151,79 RON
- 25.10.2025 - 141,89 RON
- 23.10.2025 - 164,99 RON
- 26.06.2025 - 162 RON
- 20.06.2025 - 134 RON
- 10.06.2025 - 162 RON
- 06.06.2025 - 139 RON
- 29.05.2025 - 162 RON
- 27.05.2025 - 153 RON
- 26.05.2025 - 132 RON
- 23.05.2025 - 130 RON
- 16.05.2025 - 136 RON
- 13.05.2025 - 143,99 RON
- 09.05.2025 - 145,6 RON
- 30.04.2025 - 160 RON
- 25.04.2025 - 136 RON
- 23.04.2025 - 160 RON
- 15.04.2025 - 183 RON
- 10.04.2025 - 157 RON
- 30.03.2025 - 183 RON
- 05.03.2025 - 157 RON
- 26.02.2025 - 183 RON
- 22.02.2025 - 157 RON
- 15.02.2025 - 183 RON
- 13.02.2025 - 157 RON
- 28.01.2025 - 183 RON
- 24.01.2025 - 156 RON
- 21.01.2025 - 183 RON
- 17.01.2025 - 161 RON
- 05.01.2025 - 183 RON
- 21.12.2024 - 156 RON
- 20.12.2024 - 148 RON
- 10.12.2024 - 174 RON
- 06.12.2024 - 148 RON
- 03.12.2024 - 174 RON
- 14.11.2024 - 147,9 RON
- 06.11.2024 - 156,7 RON
- 01.11.2024 - 148 RON
- 30.10.2024 - 174 RON
- 29.10.2024 - 148 RON
- 29.10.2024 - 143 RON
- 29.10.2024 - 148 RON
- 28.10.2024 - 143 RON
- 28.10.2024 - 148 RON
- 28.10.2024 - 143 RON
- 28.10.2024 - 148 RON
- 27.10.2024 - 143 RON
- 21.10.2024 - 174 RON
- 19.10.2024 - 148 RON
- 08.10.2024 - 174 RON
- 04.10.2024 - 148 RON
- 01.10.2024 - 174 RON
- 27.09.2024 - 148 RON
- 17.09.2024 - 174 RON
- 13.09.2024 - 148 RON
- 30.08.2024 - 174 RON
- 25.08.2024 - 148 RON
- 20.08.2024 - 174 RON
- 16.08.2024 - 148 RON
- 01.08.2024 - 174 RON
- 28.07.2024 - 148 RON
- 19.07.2024 - 174 RON
- 20.06.2024 - 139 RON
- 01.05.2024 - 174 RON
- 26.04.2024 - 148 RON
- 18.04.2024 - 174 RON
- 17.04.2024 - 148 RON
- 16.04.2024 - 174 RON
- 11.04.2024 - 148 RON
- 01.04.2024 - 174 RON
- 29.03.2024 - 157 RON
- 19.03.2024 - 174 RON
- 14.03.2024 - 148 RON
- 10.03.2024 - 174 RON
- 08.03.2024 - 148 RON
- 02.03.2024 - 174 RON
- 01.03.2024 - 157 RON
- 27.02.2024 - 174 RON
- 22.02.2024 - 148 RON
- 16.02.2024 - 174 RON
- 14.02.2024 - 150 RON
- 11.02.2024 - 174 RON
- 26.01.2024 - 156 RON
- 23.01.2024 - 184 RON
- 19.01.2024 - 164 RON
Descrierea produsului
Măsuța elegantă WOOOD oferă spațiu suplimentar pentru decorațiuni, o vază sau servește ca loc de depozitare practic pentru o cană sau o carte lângă canapeaua din living.
Dimensiuni
| Înălţime: | 41 cm |
|---|---|
| Diametru: | 41 cm |
Specificații
| Formă | Rotunde |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Decor | Pin |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Alb |
| Produs în | CN |
| Grosime | 3 cm |
| Înălțime picior | 37.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 5 kg |
| Greutate | 1.6 kg |
| Înălțime | 41 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Sasha |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | MDF |
| Finisaj suprafață | |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | WOOOD |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design frumos și simplu (34%)
- Ușor de asamblat (14%)
- Preț bun pentru calitate (12%)
- Calitate material slabă (22%)
- Instabilitate (14%)
- Defecte de finisaj/vopsire (12%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte practic, marginea ridicată previne căderea obiectelor puse deoparte.
Un mic ajutor util.
Măsuță frumoasă
Exact la asta mă așteptam - are exact dimensiunea potrivită pentru a încăpea două cești de cafea pe ea.
masă frumoasă și elegantă
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător





