Recomandăm
Covor Vitaus Mirga, 50 x 80 cm
Dimensiuni 50×80 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culori frumoase și vii (29%)
- Ușor de întreținut/spălat (19%)
- Culorile nu corespund pozei (29%)
- Calitate inferioară a materialului (14%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 46,75 RON
- 19.04.2026 - 46,75 RON
- 06.03.2026 - 42,49 RON
- 16.01.2026 - 44,69 RON
- 06.01.2026 - 47,55 RON
- 05.12.2025 - 44,44 RON
- 01.11.2025 - 37,99 RON
- 27.10.2025 - 45,43 RON
- 23.10.2025 - 39,99 RON
- 15.07.2025 - 49 RON
- 11.07.2025 - 42 RON
- 08.07.2025 - 49 RON
- 26.06.2025 - 42,14 RON
- 20.06.2025 - 42 RON
- 17.06.2025 - 42,14 RON
- 06.06.2025 - 42 RON
- 01.06.2025 - 42,14 RON
- 01.06.2025 - 49 RON
- 27.05.2025 - 41,65 RON
- 23.05.2025 - 42 RON
- 20.05.2025 - 41,65 RON
- 16.05.2025 - 42 RON
- 13.05.2025 - 44,1 RON
- 09.05.2025 - 44,6 RON
- 02.05.2025 - 49 RON
- 30.04.2025 - 48 RON
- 25.04.2025 - 41 RON
- 15.04.2025 - 48 RON
- 10.04.2025 - 41 RON
- 07.04.2025 - 48 RON
- 27.03.2025 - 47 RON
- 25.03.2025 - 45 RON
- 20.03.2025 - 39 RON
- 10.03.2025 - 45 RON
- 05.03.2025 - 39 RON
- 26.02.2025 - 45 RON
- 22.02.2025 - 39 RON
- 15.02.2025 - 45 RON
- 13.02.2025 - 39 RON
- 03.02.2025 - 45 RON
- 16.01.2025 - 37,3 RON
- 14.11.2024 - 38,2 RON
- 06.11.2024 - 41,6 RON
- 01.11.2024 - 37 RON
- 30.10.2024 - 45 RON
- 29.10.2024 - 38 RON
- 29.10.2024 - 37 RON
- 29.10.2024 - 38 RON
- 28.10.2024 - 37 RON
- 28.10.2024 - 38 RON
- 28.10.2024 - 37 RON
- 27.10.2024 - 38 RON
- 27.10.2024 - 37 RON
- 21.10.2024 - 45 RON
- 16.10.2024 - 38 RON
- 08.10.2024 - 45 RON
- 04.10.2024 - 38 RON
- 01.10.2024 - 45 RON
- 17.09.2024 - 39 RON
- 13.09.2024 - 38 RON
- 04.09.2024 - 45 RON
- 16.08.2024 - 39 RON
- 05.05.2024 - 47 RON
- 08.03.2024 - 46 RON
- 27.02.2024 - 49 RON
- 22.02.2024 - 42 RON
- 30.01.2024 - 49 RON
- 26.01.2024 - 46 RON
- 23.01.2024 - 54 RON
- 19.01.2024 - 48 RON
Descrierea produsului
Un covor rezistent, care poate fi spălat la 30 °C, este antiderapant și, în plus, are un model original? Credeți că dorința dvs. este de neîndeplinit? Cu brandul Vitaus, nici vorbă! Covoarele sunt fabricate din micropoliamidă, care le conferă o rezistență ridicată la abraziune. Le puteți plasa, fără grijă, în bucătărie, sub măsuța de cafea sau chiar pe hol. Notă : Dispunerea exactă a modelului poate varia în funcție de dimensiunea covorului. Toate dimensiunile de covor sunt fabricate din exact același material, așadar motivele de pe ele sunt adaptate proporțiilor fiecărei piese în parte.
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir scurt |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliamidă |
| Grosime | 0.4 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 0.31 kg |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de finisaj | Print digital |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Model | Patchwork |
| Design | Rustic |
| Calitate | Basic/Back To School |
| Densitate | 780 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/lavabil |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/nu se albește chimic/nu se stoarce/nu se freacă/spălare manuală/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Vitaus |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culori frumoase și vii (29%)
- Ușor de întreținut/spălat (19%)
- Plăcut la atingere (14%)
- Culorile nu corespund pozei (29%)
- Calitate inferioară a materialului (14%)
- Dimensiuni/nuanțe diferite față de așteptări (12%)
Recenzii ale utilizatorilor
Am dat retur, nu coincide poza cu produsul. Un fel de pâslă. In afara de acest produs, am primit produse de calirate.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Practic si usor de intretinut.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
În opinia mea, aceasta este o calitate inferioară.
Covor excelent pentru hol.
Plăcut, ușor, lavabil.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding





















