



Dimensiuni 90×43×51 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 161 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Albastră Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de dining tapițat cu perne moi Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice solide acoperite cu vopsea pulbere Livrat demontat Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Alegeți accesorii modeste, o paletă de culori fine și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie de inspirație scandinavă sunt plantele verzi, naprono colorate și lămpi mari de metal. Interiorul scandinav nu poate lipsi de ferestre mari și iluminare care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de dining Lava tapițat se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu masa cu elemente metalice. Arată excelent culorile diferite ale scaunelor la aceeași masă. Nu vă temeți de schimbare. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -20 % Mobilier Trio cupoane | -15 % Pentru copii
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 90 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 51 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 43 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 4,2 kg |

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
În stocLivrare gratuită
84×46×41 cm, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

83×54×61 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×54×61 cm, în stil industrial, cu cotiere
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

86×45×41 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×48×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc