




Dimensiuni 85×220×140 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.492 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul canapelei Cadrul: PAL, lemn masiv Tapițerie: Kronos 09 Culoare tapițerie: Albastru închis Compoziție tapițerie: 100% Poliester Material tapițerie: Țesătură velur Rezistență la abraziune (Martindale): 50 000 Tip șezut: Umplutură din spumă Tip spumă: Spumă poliuretanică T30 Picioare: Plastic Canapeaua este acoperită cu țesătură Kronos, având o suprafață plăcută și netedă, cu reflexe delicate. Cel mai mare avantaj al acesteia este greutatea mare de 270 g/m2, stabilitatea culorii și rezistența mare la abraziune. Șezuturile sunt realizate din spumă poliuretanică elastică, care asigură o ședere confortabilă. Structura este formată din placă din PAL solid, completată cu lemn masiv. Dimensiunile canapelei Specificații: Set de canapele de colț Colț: Universal Lățime: 220 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 85 cm Înălțime șezut: 37 cm Adâncime șezut: 71 cm Suprafața de dormit: 130 x 200 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da (sub zona de șezut a canapelei) Funcție de dormit: Da Perne de susținere libere: 3 buc Perne decorative: 2 buc Livrat demontat. Notă: Decorul din PAL din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului. Kronos Suprafața catifelată și netedă, cu păr scurt plasează țesătura Kronos printre așa-numitele țesături velur. Materialul textil, plăcut la atingere, se distinge prin reflexii delicate și efecte de umbrire. Datorită proprietăților sale, Kronos este utilizat în tapiserie ca material de tapițerie. Un avantaj al textilului Kronos este rezistența la lumină. Sub acțiunea luminii naturale, culorile nu își schimbă semnificativ aspectul. Recomandăm curățarea cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Este realizată din 100% poliester, cu o greutate medie de 270 g/m2. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea în fața abraziunii, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că, după depășirea unui anumit număr de cicluri, materialul prezintă uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Numărul de cicluri pentru țesătura Kronos este 50.000. Țesăturile obișnuite de uz casnic au în jur de 20.000 de cicluri. Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Mobilier
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta, Universale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Culoare | Albastru |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Materialul cadrului | Lemn masiv |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Mai multe, Trei locuri |
| Cu perne | Da |
| Cu taburet | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Adancime | 140 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Tripla |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Latime | 220 cm |
| Inaltimea scaunului | 37 cm |
| Forma mobilierului | Cu colt |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Adancime scaun | 71 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit | 130 x 200 cm |

73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×200×143 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc