
Aplica LED de perete iluminat exterior IP65 Stock
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete LED pentru exterior, cu design modern. Corp cu element interior mobil pentru ajustarea ușoară a direcției luminii. Montare pe perete (ideală pentru iluminarea fațadelor caselor, a zonelor de intrare, teraselor sau balconelor). Grad de protecție IP65 (etanșeitate ridicată la praf și rezistență superioară la jeturi puternice de apă).
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 680 lm |
| Tip | Aplică de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Series | GERLA Rabalux, KIONI Rabalux, PEMBA Rabalux, BRADU Rabalux, ZILINA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, freestanding, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc