




Dimensiuni 92×48×43 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 172 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Șezut din polipropilenă + pernă din piele ecologică Bază din crom Dimensiuni Înălțimea totală a scaunului: 91,5 cm Ajustarea înălțimii șezutului: 47 - 58 cm Lățimea șezutului: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Culoare Alb Argintiu
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 43 cm |
| Înălţime: | 92 cm |
| Tip roți | Din plastic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Rotative |
| Material tapițerie | Piele, Piele ecologică |
| Material | Metal, Plastic |
| Reglabil | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Rotativ |
| Aspect | Scaun de Birou |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Roti | Pe roti |
| Partea de sezut | Fara acoperire |
| Inaltime | 91,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Inaltimea scaunului | 47 - 58 cm |
| Adancime scaun | 43 cm |
| Latimea sezutului | 48 cm |
| Greutate | 7 kg |

92×48×43 cm, rotativ, din piele

93×50×57 cm, rotativ, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×50×57 cm, ergonomic, gaming
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
91×48×43 cm, ergonomic, gaming
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
53×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
47×55 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc