Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 582 RON la 676,63 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu YOKO LED/17W/230V CRI 90, albă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 582 RON până la 676,63 RON:
Istoricul prețurilor
- 19.05.2026 - 676,63 RON
- 06.05.2026 - 676,63 RON
- 19.05.2026 - 676,63 RON
- 06.05.2026 - 676,63 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 661.70 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1030 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | YOKO Ideal Lux, DESK ACCENT Ideal Lux, OFFICE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Plafonieră LED dimabilă OPAL LED/48W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ecolite WYB380-CCT/24W/BI DISK LED/24W/230V IP44 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CLEO 24W 230V 3000K, Ø 30 cm, alb
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat pentru baie Eglo 900969 RAPITA 18W/230V 21,5x21,5 cm IP65
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ecolite WML400-CCT/36W/BI MAKARON LED/36W/230V IP44 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Briloner 3709-016 LED/22W/230V alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil aplicat Elgo 33203 SALOBRENA LED/34W/230V + telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Panou LED aplicat NIVERA LED/32W/230V IP54 29,5x59,5 cm alb
În stocLivrare gratuită
Telefunken 309506TF - LED RGBW plafonieră LED 18W 230V Wi-Fi Tuya
Smart, cu lumină rece
În stoc
Panou LED dimabil Briloner 7378-016 LED/12W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Eglo 900582 - Plafonieră LED FUEVA, dimmabilă, 11W, 230V, albă
În stoc
Plafonieră LED MOIRE LED/20W/230V 2700K Philips
În stocLivrare gratuită
Panou LED dimabil Telefunken 301106TF LED/36W/230V 3000-6000K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CLEO 69W 230V 3000K, Ø 60 cm, alb
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă VARIO LUMO LED/13/18W/230V d. 36 cm IP44 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 98026 - Panou LED SALOBRENA 2 LED/40W/230V alb
În stocLivrare gratuită
Kanlux 39232 - Panou aplicat LED BLINGO AIO, 40 W, 230 V, 120 x 30 cm, CRI 90
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GWENDOLIN LED/18W/230V Globo 4167-18D
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM, 29W, 230V, 4000K, Ø 50 cm, alb
În stocLivrare gratuită
Eglo 901012 - Plafonieră LED FUEVA cu senzor, 17 W/230 V, Ø 28,5 cm
În stocLivrare gratuită
Eglo 96165 - Corp de iluminat încastrat LED FUEVA 1 LED/10,9W/230V IP44
În stoc
Corp de iluminat LED încastrat pentru baie Eglo 900967 RAPITA 5,5W/230V 10x10 cm IP65
În stoc
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM, 29W, 230V, 2700K, Ø 50 cm, albă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat FUEVA 1 PRO LED/16W/230V 3000K alb Eglo 64634
În stoc
Plafonieră LED Ecolite W008S-CCT/50W/BI TERY LED/50W/230V IP40 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED MOIRE LED/36W/230V 2700K Philips
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor Fulgur s-42588 NOMY-S 32W/230V 3000/4000/6000K IP40 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CLEO 96W 230V 4000K, Ø 80 cm, albă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor LUCAS LED/24W/230V IP44 4000K Rabalux 71134
În stocLivrare gratuită
Solight WD145 - Plafonieră LED încastrată 24W/230V 3000/4000/6000K 30x30 cm alb
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Plafonieră RGBW dimabilă Eglo 900959 ALBARCA LED/18W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ITALUX PLF-75689-WH-3K - Plafonieră LED RIBERIO LED/30W/230V 3000K alb
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


