

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 539.54 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Soclu | GU10 |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1080 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 50 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14 W |
| Series | SPOT Ideal Lux, RUDY Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |

Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din sticlă
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită