Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 412 RON la 458,1 RON:
Ideal Lux - Aplică LED de exterior OMEGA, 7W, 230V, CRI 90, IP54, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 412 RON până la 458,1 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 458.10 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 510 lm |
| Tip | Aplică de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Series | OUT WALL Ideal Lux, OMEGA Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Spot inteligent de sol din oțel inoxidabil, inclusiv WiFi GU10 IP65 - Basic Round
- montare sol, din metal
În stoc
Viking - Aplica de perete solară LED cu senzor, reglabilă, 2W/3,7V, IP65, 4000K
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Aplică exterior neagră AR70 reglabilă IP44 - Solo
De perete
În stoc
Eglo 97303 - Aplică LED de exterior MELZO LED/11W/230V neagră IP65
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat perete exterior OLIMP 2 1xGU10/8W/230V
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior REES LED/10W/230V IP54 3500K negru
De perete, de 230V
În stoc
Steinel 058616 - LED Lampă exterior cu senzor SPOT ONE LED/7W/230V IP44
De 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Kanlux 28995 - Aplica de perete LED REKA pentru exterior, cu senzor, LED/7W/230V, IP54, antracit
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Proiector modern pentru grădină din oțel reglabil IP65 - Delux
- montare sol, din metal
În stoc
LED Aplică perete exterior cu senzor LED/14W/230V IP54
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LANDER LED/3W/230V IP54 antracit Redo 90473
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED de exterior MYGARDEN ACTEA LED/12W/230V Philips 17390/30/P0
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat de exterior pentru căi de acces 1xGU10/35W/230V IP44 crom mat
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stoc
Corp de iluminat de exterior MYGARDEN BUZZARD 1xE27/60W/230V IP44 Philips 17236/30/PN
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot exterior inteligent de sol negru reglabil cu Wi-Fi GU10 - Delux
- montare sol
În stoc
Proiector modern de sol pentru exterior negru AR70 reglabil IP65 - Delux
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED solar cu senzor KAPUAS LED/1,5W/3,7V IP44 Rabalux 77015
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Lampă spot exterior SARA 1xGU10/30W/230V IP54 negru
De perete, de 230V
În stoc
Proiector LED solar cu senzor de mișcare SPILO LED/3,7V 3600mAh 3000K IP54 + telecomandă
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Redo 9594 - Aplica LED de perete pentru exterior ETA, 6W/230V, 3000K, IP54, antracit
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior EDINA 1xE27/60W/230V IP44 negru
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior Brilliant GALENI 1xGU10/20W/230V IP44
De 230V
În stoc
Proiector LED solar cu senzor LED/8W/3,7V 2000 mAh IP54 negru
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
FARO 70589 - Corp de iluminat LED exterior pentru trecere auto SURIA-12 LED/12W/230V IK08 IP67
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98176 - Lampă exterior LED cu senzor PAGINO 2xLED/7,5W/230V IP44
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spotlight exterior pentru sol negru pătrat reglabil IP65 - Delux
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă stradală solară LED cu senzor, 7,5W, 3,2V, IP65, 4000K + telecomandă
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilo - Aplică LED reîncărcabilă de exterior cu senzor, 4W/5V, 4400 mAh, IP44, negru
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Aplica de perete pentru exterior GAS, 1x GU10/28W/230V, IP43, antracit
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior cu senzor GORAN 1xGU10/35W/230V IP44 Azzardo AZ4695
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior DAMASCUS 1xE27/60W/230V IP44 Philips 1748086PN
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED solară de exterior cu senzor LARIX LED/3W/3,7V IP44
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
