Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 1.145,14 RON la 1.386 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu LINUS, 32W, 230V, 4000K, CRI 90, 120 cm, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 1.145,14 RON până la 1.386 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1145.25 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2360 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 104 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | DESK WIDE Ideal Lux, DESK ACCENT Ideal Lux, LINUS Ideal Lux, OFFICE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Ideal Lux - Lustră LED suspendată LINUS, 32W, 230V, 3000K, CRI 90, 120 cm, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Alora Mood ALM-SYLVIA4-BG-CL - Candelabru pe tijă SYLVIA 4xE14/40W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată industrială maro ruginiu cu raft 4 lumini - Cage Rack
Pentru bucătărie, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț Eglo 78289 WESTBURY 1xE27/60W/230V d. 45 cm
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Ideal Lux DRIFTWOOD 6xE27/60W/230V guava
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Candelabru pe lanț ECLIPSE, 10x E14/10W/230V, 78x28 cm, auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată industrială neagră cu raft din lemn 4 lumini - Cage Rack
Pentru bucătărie, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustru suspendat pe lanț ECLIPSE 10xE14/10W/230V 78x28 cm negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 32144 - Candelabru suspendat pe cablu BLACKCROWN 3xE27/40W/230V, maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Searchlight 1623-3AM - Lustră pe cablu PENDANT 3xE27/40W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal pe tijă Orion DL 7-542/6 ARILA 6xE27/60W/230V d. 60 cm maro/patină
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 902184 - Pendul suspendat pe cablu LED RGBW cu dimmer CONOMAVILLA-Z, 3xLED/7,5W/230V, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo - Lustră LED TUNJA suspendată pe cablu, 3xE27/60W/230V, crem
Cu abajur, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră cu raft 4 lumini - Cage Rack
Pentru bucătărie, cu întrerupător, fără abajur
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Art Deco aurie cu sticlă - Laura
Cu abajur, din sticlă, în stil modern
În stoc
Lustră aplicată MATHILDE 3xE27/40W/230V Globo 15697-3D
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă industrială suspendată neagră cu raft 4 lumini GU10 - Cage Rack
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MATHILDE 4xE27/40W/230V Globo 15697-4H
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de cristal Ideal Lux MOONLIGHT 5xG9/3W/230V d. 26 cm crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ByRydens 4200960-5503 SPLENDOR 25xG9/5W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ByRydens 4200440-7002 GROSS 8xG9/4W/230V transparent
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Searchlight 1229-9CC - Lustră pe cablu CLARISSA 9xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră suspendată pe cablu PORTOFINO LED/98W/230V Ø 80 cm, reglabilă, negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 31581 PASTERI 2xE27/60W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră suspendată cu lanț ECLIPSE, 10 x E14 / 10 W / 230 V, 78 x 28 cm, argintie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră aplicată FRED, 5xE27/60W/230V, diametru 59 cm, bronzată
În stil rustic, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo - LED pendul cu cablu TUNJA 1xE27/60W/230V alb
Cu abajur, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată industrială neagră cu plasă 4 lumini - Cage Rack
Pentru bucătărie, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Lustră reglabilă pe cablu TWISTER LED/60W/230V 3000-6000K bej+telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț de exterior Redo 9607 SEVILLA 1xE27/42W/230V IP44 auriu/patină
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED ORACLE SLIM suspendată pe cablu, LED 29W, 230V, CRI 90, Ø 50 cm, aurie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe lanț CRYSTALLINE, 6 x E14/40W/230V, alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc







