Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.792 RON la 2.036 RON:
Ideal Lux - Candelabru LED suspendat pe cablu ODEON LED/39W/230V CRI 90 bej/alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.792 RON până la 2.036 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 2036.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 39 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2990 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 39 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 39 W |
| Series | PERLINE Ideal Lux, UMILE Ideal Lux, LINGOTTO Ideal Lux, ODEON Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lustră LED pe cablu BRUNO 10xLED/4,8W/230V Leuchten Direkt 15206-95
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă suspendată din alamă cu 5 lumini - Jeana
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă cu pandantiv bronz cu 5 lumini - Jeana
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată scandinavă bej cu sticlă albă cu 6 lumini - Wisp
Pentru bucătărie, în stil scandinav, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ROBBY 4xGU10/35W/230V negru/maro Globo 57911-4HBW
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă suspendată neagră cu lemn cu 5 lumini - Jeana
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră suspendată pe cablu SMARTIES, 3xE27/42W/230V, Ø 42,5 cm, albă
În stil scandinav, din metal, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată VANTI, 3x E27/15W/230V, bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Briloner 4712-037 - Lustră pe cablu 3xE27/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LUNE LED/40W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu 3xE27/40W/230V Rabalux
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BUGATTI 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ARDEN 5xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu HELEN 4xE27/15W/230V verde/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată pe cablu MARKUS, 4 x E27, 15W, 230V, negru/stejar
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu COLLET 3xG9/40W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 900894 COMINIO 3xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu CAMBAITO 3xE27/40W/230V Eglo 900143
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu PUERTO 5xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Lucide 21435/03/38 TRIBUTE 3xE27/40W/230V crem
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Searchlight 23145-5SB - Lustră suspendată ROCKY 5xG9/33W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu OLLY 3xE14/25W/230V Globo 21002-3H
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustr LED TUBA 3xGU10/4,8W/230V cablu, gri/crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț CONSTANTINE 5xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț MINERWA 5 5xE14/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu HELEN 4xE27/15W/230V neagră/aurie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Rabalux 72304 ROSEHIP 7xG9/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu NATUR 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Globo 15999-3HR - Lustră suspendată pe cablu RAGUSA 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
EGLO 88968 - EXTENTION crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED reglabilă suspendată pe cablu, 100W, 230V, 3000–6500K, Ø 60 cm, cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Rabalux 72219 SAMILO 3xE27/40W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


