Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 560 RON la 712,6 RON:
Ideal Lux - Aplica de perete LED ZIG ZAG, 30W, 230V, 75 cm, CRI 90, alb
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 560 RON până la 712,6 RON:
Istoricul prețurilor
- 11.05.2026 - 610,87 RON
- 25.03.2026 - 610,87 RON
- 30.01.2026 - 560 RON
- 09.01.2026 - 677 RON
- 11.05.2026 - 560 RON
- 25.03.2026 - 560 RON
- 30.01.2026 - 560 RON
- 09.01.2026 - 677 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 712.60 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Formă | Dreptunghiular |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2810 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | ZIG ZAG Ideal Lux, WALL Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Redo 90451 - Aplica de perete exterior KLIPPE LED/24W/230V 3000K IP54, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Aplică de perete PRIVE 6xE14/40W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED reîncărcabilă de exterior cu senzor Brilliant XINO LED/3W/5V IP44
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete KARIN 1xE27/15W/230V albă Argon 4294
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică TILA 1xG9/40W/230V 30 cm albă Sollux SL.1017
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Eglo 75307 RAPINA LED/4,8W/230V IP44
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplică LED Brilagi LUGO DUE LED/9W/230V alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă LED flexibilă de perete Ideal Lux HOTEL 1xE27/60W/230V + LED/1,5W alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete de design roz reglabilă - Triangolo
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Aplică LED pentru tablouri LINEAR Redo 01-3460 LED/8W/230V 35 cm CRI 92 alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete inteligentă albă 20 cm cu WiFi G9 - Tum
În stil modern, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stoc
Eglo 98102 - Lampadar exterior MONTEROLO 1xE27/40W/230V IP65 ø390
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri Argon 8601 MIRIAM LED/18W/230V 3000K 100 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED ONYX LED/5W/230V albă RED-Design Rendl-R12598
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MONA 5xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică MASSIMO PLUS 1xG9/6W/230V albă Argon 8057
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră RONDO 4xE27/15W/230V d. 45 cm albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică EGON 1xE14/40W/230V albă Rabalux 5243
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică LED DOHA LED/25W/230V alb Gea Luce DOHA A G B
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete moderna alba - Otan
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Aplică HATTOR 2xG9/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete moderna alba incluzând LED cu USB și întrerupător - Ted
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Lustră MATIS 1xE27/40W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă albă 20 cm - Tum
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Aplică MAGNUS 2xG9/40W/230V albă Sollux SL.0936
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri LINEAR Redo 01-3462 LED/8W/230V 60,5 cm CRI 92 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete SIGMA MINI 1xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Set de 2 aplice moderne albe - Otan
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Argon 3072 - Corp de iluminat perete RODAN 1xE27/15W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă Sollux SL.1660 ASTRAL 5xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Fulgur 24117 - LED Plafoniera ANETA STAR 500 LED/36W/230V 4000K
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior CARRE 2xLED/3W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12556
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc





