


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 349,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 356.30 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Maro |
| Formă | Semirotund |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | OUT WALL Ideal Lux, GIOVE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită

Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită
