
Globo 33271 - Lampă solară cu LED, 0,06 W / 3 V, IP44
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stocCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 127,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Faceți-vă viața mai plăcută cu produse inteligente. Economie de energie și prietenos cu mediul, îmbunătățire eficientă a calității vieții și satisfacerea diverselor nevoi ale clienților — beneficii ale luminii inteligente pentru fiecare consumator. Adoptați sursă de lumină LED de înaltă eficiență: redare cromatică fidelă, intensitate luminoasă ridicată, consum redus și prietenos cu mediul. Posibilitate de reglare a luminozității și a temperaturii de culoare, de la alb cald până la alb rece. Funcție RGB - selecție de până la 16 milioane de culori. Control prin aplicația AigoSmart (pentru iOS și Android). Compatibil cu Amazon Alexa și Google Assistant.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Alexa |
| Echivalent cu un bec convențional | 98 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc

De perete
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic
În stoc
Din metal
În stoc

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc

De perete, cu alimentare solară
În stoc
De perete
În stoc
Din metal
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stoc
De perete, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
În stoc
De perete, pentru scări, din metal
În stoc
Freestanding
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stoc

Din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete, din metal
În stoc
De perete
În stoc


Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită