







Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 88 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din bumbac Materialul clasic și cel mai folosit pentru lenjeria de pat este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și prețul accesibil. Bumbacul este respirabil, moale și absoarbe excelent umiditatea. Este potrivit și pentru persoanele care transpiră mai mult noaptea. Un posibil dezavantaj este tendința de a se șifona și necesitatea ulterioară de călcare. Bumbacul, testat de-a lungul anilor, este o fibră naturală obținută din planta de bumbac, care este delicat cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac Greutate: 145 g/m2 Culoare Albastru Caracteristici Motiv minimalist monocrom Recomandare pentru spălare: în fiecare săptămână, maxim o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 40 °C - 60 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria trebuie călcată Recomandări practice Spală bine lenjeria înainte de prima utilizare Spală lenjeria separat, întoarce pe dos și închide-o înainte Folosește un detergent potrivit pentru materialul și culorile lenjeriei Alege o centrifugare delicată după spălare Calcă lenjeria pe dos pentru a evita deteriorarea materialului și decolorarea Conținutul pachetului conform variantei alese Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pilotă 140 x 200 cm | 1 husă pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din microfibra Lenjerie de pat din 7 piese Lenjerii de pat cocolino
| Material | Bumbac, Microfibră |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Buline |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Gramaj | 145 g/m2 |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Tip plic hotel |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Minimalist |
| Fara calcare | Nu |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Motiv lenjerie de pat | Monocroma |
| Pret | Peste 58 Lei |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 - 60 °C |
| Greutate | 1,05 kg, 1,45 kg |
| Seturi | Pilotă și pernă |

230×220 cm

Din bumbac
Livrare gratuită
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc

De perete, pentru orhidee, din beton
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu buline
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
200×220 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
30×50 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
19×29 cm, pentru copii, peppa pig
În stoc