




Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 29 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Compoziție: 100% bumbac Greutate pe m²: 145 g/m² Culoare Purpuriu Dimensiuni Dimensiune: 90 x 200 cm Caracteristici Material moale și rezistent cu durată lungă de viață Elasticitate mare, nu alunecă și rămâne ferm Fără călcare Margini cusute cu elastic pe tot perimetrul cearșafului Recomandări practice Spălați bine cearșaful înainte de prima utilizare Temperatura de spălare recomandată: 30–40 °C (conform etichetei producătorului) Spălare recomandată: săptămânal, maxim o dată la 14 zile În uscător, recomandăm uscarea la temperaturi scăzute Conținutul pachetului 1 buc cearșaf 90 x 200 cm
| Tip fixare | Cu elastic |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Gramaj | 145 g/m2 |
| Cu elastic | Da |
| Intinzatoare | Da |
| Executie | Intinzatoare, Cu elastic |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Inaltimea optima a saltelei | Pana la 20 cm |
| Dimensiune | 90 x 200 cm |
| Uscarea in uscatorul | Da |
| Tip | Pentru pat de o persoana |
| Greutate | 0,5 kg |

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, prevăzut cu elastic
În stoc
90×200 cm, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
90×200 cm, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
90×200 cm, prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
70×140 cm, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc

95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
30×50 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc

19×29 cm, pentru copii, peppa pig
În stoc
Cu buline
În stoc

Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
140×200 cm, toppere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, fabricată din bumbac
În stoc