





Dimensiuni 91×79×56 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.589 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material textil: Raven latte 34 Piele ecologică: Latte nr. 245 Metal: Negru mat Dimensiuni Lățimea părții superioare a spătarului: 62 cm Lățimea totală: 79 cm Adâncimea șezutului: 56 cm Înălțime: 91 cm Înălțimea șezutului: 45 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Greutate: 20 kg Specificații Rotativ la 360° Livrat în piese de asamblat Inspirați-vă în continuare Fotolii Sufragerie Comode Accesorii pentru living Corpuri de iluminat pentru living Mese tv
| Lăţime: | 79 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 56 cm |
| Înălţime: | 91 cm |
| Caracteristici | Rotative |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Maro |
| Material | Piele, Piele ecologică, Stofă, Imitație piele |
| Materialul husei | Tesatura, Piele Eco |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 79 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Adancime | 56 cm |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |

Pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, cu suport pentru picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, cu suport pentru picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Pentru TV, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, cu spațiu depozitare
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, tip vintage, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, tip vintage, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu masaj, reglabil, cu suport pentru picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, cu suport pentru picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Reglabil, pentru TV, cu suport pentru picioare
În stocLivrare gratuită
Rotativ, cu masaj, cu suport pentru picioare
În stocLivrare gratuită
Din ratan, în stil modern, cu spătar înalt
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rotativ, cu suport pentru picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, cu suport pentru picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru TV, în stil modern, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Extensibil, pentru TV, în stil modern
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc