Brilagi - Plafonieră LED aplicată FULLDAY LED/10/15/20W/230V 2700/4000/6000K albă
Vezi istoricul prețurilor
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED aplicată pe tavan. Iluminare ideală pentru birouri, recepții și alte spații comerciale. Difuzor opal asigură o distribuție uniformă și plăcută a luminii. Temperatura de culoare reglabilă - 2700K / 4000K / 6000K. Putere selectabilă - 10W / 15W / 20W. Culoarea luminii și puterea se reglează pe partea din spate a corpului de iluminat. Indice de orbire scăzut: UGR
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipPlafonieră/Corp de iluminat aplicat
StilAltele
LocCameră de zi/Dormitor
FuncțieTehnologie LED
FormăDreptunghiular
Grad de protecție ipIP20
Puterea maximă de intrare a sursei10 W/15 W/20 W
SocluModul LED integrat
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei10 W/15 W/20 W
Echivalent cu un bec convențional175 W
Temperatură de culoare2700 K/4000 K/6000 K
Flux luminos total2500 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos115 °
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
Consumul total de energie al corpului de iluminat45 W