Recomandăm
Lenjerie de pat din bumbac luminoasa pentru patut MAGIC STARS albastru Dimensiune lenjerie de pat: 40 x 60 cm | 100 x 135 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 35 RON
- 30.03.2026 - 35 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat din bumbac Materialul clasic și cel mai răspândit pentru lenjeria de pat este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea prețului. Bumbacul este respirabil, moale și absoarbe excelent orice umiditate. Este potrivit, așadar, și pentru persoanele care transpiră mai mult noaptea. Un posibil dezavantaj este șifonarea și necesitatea ulterioară de călcare. Bumbacul verificat de-a lungul anilor este o fibră naturală obținută din bumbac, care este delicată cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac bio Culoare Albastru Alb Gri Caracteristici Stelele mari de pe lenjerie strălucesc în întuneric Certificat Oeko-Tex Standard 100 Recomandare spălare: săptămânal, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 40 - 60 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria Spălați lenjeria separat, întoarsă pe dos și mereu încheiată Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și culorile lenjeriei După spălare, alegeți o centrifugare delicată Călcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului conform variantei alese Lenjerie 100 x 135 cm: 1 husă pentru plapumă 100 x 135 cm | 1 husă pentru pernă 40 x 60 cm
Specificații
| Destinate pentru | Pentru băieți |
|---|---|
| Sortiment | Pentru pătuț |
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune lenjerie de pat | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 40 x 60 cm |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Motiv lenjerie de pat | Pentru copii, Animale |
| Doua fete | Nu |
| Pret | Leftine pana la 80 Lei |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 - 60 °C |
| Dimensiuni pilota | 100 x 135 cm |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Covoras de baie pentru Hoteluri Culoare Alb, Deluxe 50 x 70 cm
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc










