



Dimensiuni 38×38 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Husă: 100% bumbac Umplutură: 80% bumbac și 20% poliester Culoare Roz Verde Crem Dimensiuni Lățime: 38 cm Lungime: 38 cm Înălțime: 5 cm Greutate: 0,545 kg Detalii Sireturi practice pentru prindere de spătar Sporiți confortul și asigurați moliciunea la ședere Previne pătrunderea rapidă a frigului Protecție împotriva murdăriei și uzurii mobilierului La utilizarea în aer liber, perna trebuie protejată împotriva ploii și soarelui direct Nu uscați în uscător Nu înălbiți Nu călcați Nu curățați chimic
| Lăţime: | 38 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 38 cm |
| Amplasare | Pentru scaune |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Grădină | Da |
| Culoare | Roz |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Inaltime | 5 cm, Joasa |
| Dimensiune | 38 x 38 cm |
| Material umplutura | 80% bumbac | 20% poliester |
| Atasare | Snur |
| Motiv | Model |
| Materialul husei | 100% bumbac |
| Greutate | 0,545 kg |



110×20 cm, pentru scaune, grădină
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru scaune

Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc