Produse care v-ar putea interesa
OFERTA Masa de dining MADO neagra cu blat decor stejar artisan 80x80cm A II-a calitate
Dimensiuni 75×80×80 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 363 RON
- 11.05.2026 - 363 RON
- 08.04.2026 - 355 RON
Descrierea produsului
Materialul mesei MDF: Negru Blatul mesei: Stejar artisan Furnir PVC Dimensiuni masă Lungime: 80 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea plăcii: 18 mm Distanța între picioare: 57 cm Specificații Combinație modernă de culoare neagră și decor de lemn Construcție stabilă Placă acoperită cu furnir PVC pentru rezistență la apă Livrat demontat Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitatea, precizia și sobrietatea merită efortul. În simplitate se află frumusețea, acest lucru este valabil de două ori mai mult pentru stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și aerisire. Paleta de culori delicate va mări și lumina optic spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și curățenie. Sufrageriile și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis plin de lumină și armonie. Masa de sufragerie Mado 80 x 80 cm este potrivită și pentru încăperi mai mici datorită dimensiunilor sale. Picioarele întunecate și placa în nuanța naturală stejar artisan vor înfrumuseța orice sufragerie. Nu ezitați să combinați cu accesorii mai expresive și scaune tapițate.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Pătrată |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Negru |
| Latime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul placii | MDF |
| Inaltime | 75 cm |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Material | MDF |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Lungime | 80 cm |
| Suprafata | Mată |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 8 kg |
Recomandăm

HOMCOM Masă de Dining Rotundă și Modernă pentru 2 Persoane din Oțel, Neagră | Aosom Romania
Rotundă, în stil modern, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Rabatabilă pentru Maxim 6 Persoane cu 2 Sertare, Dulap și Raft Posterior, 120x60x76.5 cm, Alb | Aosom Romania
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Pliabilă și Extensibilă pentru 4-6 Persoane cu 2 Rafturi și 2 Roți, din Lemn și Metal, 140x80x74 cm, Alb | Aosom Romania
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Pliabilă Ovală cu 2 Extensii din Lemn, Alb | Aosom Romania
În stil modern, pentru 6 persoane, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Masa bucatarie Zeta, Stejar Artisan, 102 x 69 x 75 cm
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Masa bucatarie Zeta, Stejar Artisan/Alb, 102 x 69 x 75 cm
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
HOMCOM masă pliabilă cu 2 Sertare, Dulap și Raft Posterior, Masă pentru 6 Persoane, 120x60x76.6 cm, Alb | Aosom Romania
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Pliabilă Multifuncțională, Rafturi și Rotile, Bucătărie, Design Compact | Aosom Romania
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Pliabilă Rabatabilă cu Roți, 2 Părți Rabatabile și Rafturi, 120x60x75 cm, Alb | Aosom Romania
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mazzoni EXPANSO Stejar Craft Auriu/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Masa bucatarie Zeta, Alb, 102 x 69 x 75 cm
102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Masă pliabila cu 2 foi cu roți, masă de economisire a spațiului pentru living și bucătărie din MDF și oțel, 120x80x73cm, maro HOMCOM | Aosom Romania
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Masă Extensibilă Rotundă pentru 6-8 Persoane, culoare Lemn | Aosom Romania
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc






























































