








Dimensiuni 73-84×47×57 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 191 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Piele ecologică: negru Metal Plastic Dimensiuni Lățime: 46,5 cm Lățimea șezutului: 46,5 cm Adâncime: 56,5 cm Adâncimea șezutului: 36,5 cm Înălțime: 72,5-83,5 cm Înălțimea șezutului: 42-53 cm Diametrul roților: 5 cm Lățimea totală a roților: 5 cm Capacitate de susținere: 110 kg Specificații Livrat neasamblat
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 73-84 cm |
| Tip roți | Din plastic |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Rotative |
| Material tapițerie | Piele, Piele ecologică |
| Reglabil | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 56,5 cm |
| Rotativ | Rotativ |
| Aspect | Scaun de Birou |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Roti | Pe roti |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Latime | 46,5 cm |
| Inaltime | 72,5 - 83,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42 - 53 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Greutate | 5,7 kg |
| Materialul roților | Plastic, Cauciuc |

72-83×46×56 cm, rotativ, din piele
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
73-84×47×57 cm, rotativ, cu roți gumate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-83×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
74-84×47×57 cm, rotativ, cu roți din plastic

73-86×46×56 cm, ergonomic, rotativ
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-84×47×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ

Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
74-86×54×58 cm, rotativ, cu roți din plastic

Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
74-85×54×57 cm, rotativ, din piele

47×55 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
53×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc