



Dimensiuni 70×90 cm
Alege dintre 2 magazine:
Material 100% bumbac Culoare Mentol Dimensiuni Lățime: 70 cm Lungime: 90 cm Specificații Muselină de bumbac cu structură ușor ondulată Închidere cu fermoar Nu albiți Temperatura recomandată pentru spălare 40–60 °C (conform etichetei producătorului) Fața de pernă nu necesită călcare Inspirați-vă în continuare Huse de perna Textile Covoare Paturi si cuverturi de pat Umplutura pentru perna Perne decorative
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Tip închidere | Fermoar |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Culoare | Verde |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Anotimpuri | Vara, Tot anul |
| Latime | 70 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Motiv | Culoare solida |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 - 60 °C |
| Seturi | Fata de perna individuala |

70×90 cm, cu fermoar, din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cilindrică, unicoloră
În stoc
70×90 cm, cu fermoar, în dungi
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Pătrată, cu fermoar, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
50×50 cm, pătrată, cu fermoar

Cilindrică, unicoloră
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, în dungi
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Pătrată, cu fermoar, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
40×40 cm, pătrată, cu fermoar

Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Pătrată, cu fermoar, unicoloră
Livrare în peste 1 zi
40×40 cm, pătrată, cu fermoar

40×40 cm, pătrată, cu fermoar

40×40 cm, pătrată, cu fermoar

Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
40×40 cm, pătrată, cu fermoar

Cilindrică, unicoloră
În stoc
70×90 cm, dreptunghiulară, din bumbac

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
