






Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 69 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie din microflanel Lenjeria din microflanel este fabricată din fibre de poliester fine, care sunt special periate pentru a obține o suprafață moale și călduroasă care amintește de flanelul din bumbac clasic. Datorită acestui fapt, lenjeria este moale la atingere, izolează bine căldura și în același timp este foarte ușoară și cu uscare rapidă. Avantajul este și întreținerea ușoară, deoarece nu se șifonează, se usucă rapid și nu este necesar să fie călcată. Este astfel o alegere ideală pentru toți cei care caută lenjerie de pat confortabilă și practică, potrivită pentru perioadele reci. Material 100% microfibra cu finisaj de flanel Greutate: 130 g/m2 Culoare Albastru Mov deschis Alb Caracteristici Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maximum 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Utilizați detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, alegeți o centrifugare blândă pentru lenjerie Calcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc. față de plapumă 140 x 200 cm | 1 buc. față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 buc. față de plapumă 140 x 220 cm | 1 buc. față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 buc. față de plapumă 200 x 220 cm | 2 buc. față de pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din 7 piese Lenjerie de pat din bumbac satinat Lenjerie de pat din bumbac
| Material | Flanel, Microfibră, Microflanel, Bumbac satinat |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Buline |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 | 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Modern |
| Doua fete | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Fara calcare | Nu |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Pentru o persoană, din flanel, cu fermoar
În stoc
Cu buline, din flanel, cu fermoar
În stoc


Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, din flanel
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc





135×200 cm, din microfibră
În stocLivrare gratuită
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 2 zile
Pentru o persoană, cu fermoar, din microflanel
Livrare în peste 2 zile
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, cu buline, uni
În stoc

Din bumbac, cu buline, cu nasturi
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, cu buline


Din bumbac, cu buline, cu nasturi
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc