





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 107 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din polybumbac Lenjeria de pat din polybumbac este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind atingere plăcută, bună respirabilitate și, în același timp, durabilitate și o viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și datorită șifonabilității reduse nu necesita călcare. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Culoare Crem Roz Verde Albastru Galben Caracteristici Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile Temperatura de spălare recomandată: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria de pat Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, scoateți imediat din mașină și scuturați bine Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului conform variantei alese Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husa pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 husa pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husa pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 husa pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husa pentru pilotă 200 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din 6 piese Lenjerie de pat din bumbac satinat Lenjerie de pat pentru copii
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Culoare | Roz |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Flori, Natura |
| Stil lenjerie de pat | Rural, Scandinav |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Material | Polibumbac |
| Greutate | 0,7 kg |

Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 2 zile
Pentru băieți, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Din bumbac satinat, cu buline, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu fermoar
În stocLivrare gratuită
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic
Livrare gratuită
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 2 zile
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar

Pentru fete, pentru pătuț, cu motiv Animale
În stoc
Clasic
Livrare gratuită
Clasic, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 2 zile
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc