



Dimensiuni 50×70 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 50% bumbac | 50% microfi bră - poliester Culoare Galben Portocaliu Roșu Verde Dimensiuni Lățime: 50 cm Lungime: 70 cm Specificații Nu înălbiți, nu curățați chimic Temperatura recomandată pentru spălare 40 °C Uscați în uscător la temperatură scăzută până la 60 °C Nu este necesar să călcați Închidere cu fermoar Pachetul conține 1 buc
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
| Tip închidere | Fermoar |
|---|---|
| Material | Bumbac, Poliester |
| Motiv | Floral |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Uscarea in uscatorul | Da |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Latime | 50 cm |
| Doua fete | Nu |
| Locatie | Pentru interior |
| Lungime | 70 cm |
| Numarul de bucati din pachet | 1 |
| Model | Cu motiv |
| Tip | Huse de perne decorative |
| Seturi | Fata de perna individuala |

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
40×50 cm, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
40×50 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
70×90 cm, în stil modern, în stil rustic
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc