







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din bumbac poliester Lenjeria de pat din bumbac poliester este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind o atingere plăcută, o bună respirabilitate și, în același timp, o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria de pat se usucă rapid și datorită șifonării reduse, nu necesită călcare. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Culoare Galben Portocaliu Roșu Gri Verde Caracteristici Recomandat pentru spălare: săptămânal, maxim o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei de pat, spălați-o bine Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, scoateți imediat din mașina de spălat și scuturați bine Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru cuvertură 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă pentru cuvertură 140 x 220 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă pentru cuvertură 200 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din flanel Lenjerie de pat fara calcare Lenjerie de pat din microflanel
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Flori, Natura |
| Stil lenjerie de pat | Rural, Rustic |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc

Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu nasturi
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru fete, clasic, cu nasturi
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stocLivrare gratuită
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru băieți, clasic
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, pentru pătuț
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
Livrare în peste 1 zi
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc