


Dimensiuni 75×80×120 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 342 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul mesei Placă mobilier: Stejar artisan Partea superioară a plăcii acoperită cu furnir PVC MDF: Negru Dimensiunile mesei Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Distanța dintre picioarele laturii lungi: 97 cm Distanța dintre picioarele laturii scurte: 56 cm Grosimea plăcii: 18 mm Specificații Combinație modernă de negru și decor lemn Mese confortabile pentru 4 persoane Construcție solidă și stabilă Suprafață rezistentă la apă Livrat demontat Dezvoltarea valorilor în interior precum calitatea, precizia și simplitatea merită întotdeauna. În simplitate găsiți frumusețea, ceea ce este de două ori mai valabil pentru stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și aerisire. Paleta de culori delicate extinde optic spațiul și îl luminează. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și puritate. Sălile de mese și bucătăriile scandinave creează un spațiu deschis plin de lumină și armonie. Masa de dining Mado 120 x 80 cm se potrivește datorită dimensiunilor sale și pentru camere mai mici. Combinația de negru și decorul stejar artisan aduce un element modern și încălzește orice sufragerie. Nu ezitați să combinați cu accesorii mai pronunțate și scaune tapițate.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | PAL |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Negru |
| Latime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Inaltime | 75 cm |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Lungime | 120 cm |
| Material | Placa mobilier |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 37,6 kg |

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, pentru 6 persoane, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc