




Dimensiuni 85×220×140 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.234 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul canapelei Cadrul: PAL, lemn masiv Tapițerie: Paros 06 Culoarea tapițeriei: Gri închis Compoziția tapițeriei: 100% Poliester Materialul tapițeriei: Țesătură velur Rezistență la abraziune (Martindale): 50 000 Tipul șezutului: Umplutură din spumă Tipul de spumă: Spumă poliuretanică T30 Picioare: Plastic Canapeaua este acoperită cu țesătura Paros, având o textură plăcută la atingere, cu senzație de pluș și o rezistență ridicată la abraziune. Șezuturile sunt formate din spumă poliuretanică elastică, care asigură o ședere confortabilă. Construcția este formată dintr-o placă solidă de PAL completată cu lemn masiv. Dimensiunile canapelei Specificații: Set de colț Colț: Universal Lățime: 220 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 85 cm Înălțimea șezutului: 37 cm Adâncimea șezutului: 71 cm Zonă de dormit: 130 x 200 cm Echipamente Spațiu de depozitare: Da (sub partea de șezut a canapelei) Pregătire pat: Da Perne de sprijin libere: 3 buc Pernuțe decorative: 2 buc Livrat în pachete demontate. Notă: Decorul PAL-ului din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului. Paros Textilă plăcută la atingere, Paros este o țesătură plușată cu o structură regulată. Este fabricată din 100% poliester, care conferă țesăturii rezistență și durabilitate. Suprafețele de catifea se curăță ușor folosind produse speciale pentru mobilă tapițată. Datorită caracteristicilor sale funcționale, este utilizată ca țesătură tapițată pentru fotolii, paturi tapițate sau canapele. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența lor și rezistența la abraziune, cunoscut sub numele de. test Martindale. În condiții de laborator, acest lucru înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Paros se laudă cu un număr de 50.000 cicluri. Țesăturile obișnuite domestice au în jur de 200.000 cicluri.
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta, Universale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Culoare | Gri |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Materialul cadrului | Lemn masiv |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Mai multe, Trei locuri |
| Cu perne | Da |
| Cu taburet | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Adancime | 140 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Tripla |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Latime | 220 cm |
| Inaltimea scaunului | 37 cm |
| Forma mobilierului | Cu colt |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Adancime scaun | 71 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit | 130 x 200 cm |

73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
85×200×143 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc