


























Dimensiuni 83×54×55 cm
Alege dintre 2 magazine:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 21,5 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material: plastic Culoare: maro Dimensiuni Lățime: 54 cm Lățimea șezutului: 30–46 cm Lățimea spătarului: 52,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45 cm Înălțimea spătarului: 39 cm Înălțime de la sol la cotiere: 65 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Specificații Forma originală a spătarului și a cotierei Specificații stivuibile pentru economisirea spațiului Plasticul nu este stabil UV – recomandăm protejarea scaunului de razele solare directe Livrat în stare demontată Grădina nu este doar un loc de muncă, ci și un spațiu de relaxare și întâlnire cu cei dragi. Mobilierul de grădină bine ales poate transforma fiecare colț într-un loc primitor unde vă veți simți bine toată ziua. Scaunele din plastic, datorită lejerității, întreținerii ușoare și rezistenței la intemperii, sunt alegerea ideală pentru utilizarea în aer liber. Se potrivesc perfect pe terasă, balcon, lângă piscină sau la masa sub cerul liber. Designul modern aduce stil și în spațiul exterior și completează ușor orice set de grădină.
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Caracteristici | Stivuibile |
| Cu cotiere | Da |
| Culoare | Maro |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Adancime | 55 cm |
| Latime | 54 cm |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
| Pliabil | Stivuibil |
| Tip | Asezare |
| Pozitionare | Fixa |
| Forma spatarului | Perforat |
| Stil | Modern |
| Greutate | 4,4 kg |

Din metal, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Din metal, stivuibil
Disponibil în 13 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din ratan natural, stivuibil
În stoc
95×55×72 cm, din metal
Disponibil în 10 e-shop-uri
În stoc
98×42×43 cm, din lemn, de tec
În stoc
Stivuibil
În stocLivrare gratuită
83×54×55 cm, din plastic, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
68×54 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, stivuibil
În stocLivrare gratuită

Cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de salcâm, rabatabil
În stocLivrare gratuită
97×55×72 cm, din plastic, din metal
În stoc
Din lemn, de salcâm
În stocLivrare gratuită
Stivuibil
În stocLivrare gratuită
83×40×42 cm, din plastic, cu cotiere

Din lemn, de tec, rabatabil
În stocLivrare gratuită
Din metal, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu cotiere, din ratan sintetic
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de salcâm, rabatabil
În stocLivrare gratuită
Din lemn, rabatabil
În stocLivrare gratuită
83×54×55 cm, din plastic, stivuibil
În stoc
Din ratan sintetic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, stivuibil
În stocLivrare gratuită
98×42×43 cm, din lemn, de tec
În stoc
Din lemn, de salcâm
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de salcâm
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de tec, rabatabil
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de salcâm, stivuibil
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc