










Dimensiuni 82×54×55 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material: Plastic Culoare: Maro Dimensiuni Lățime: 54 cm Lățime șezut: 30–46 cm Lățime spătar: 52,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncime șezut: 41 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțime șezut: 45 cm Înălțime spătar: 39 cm Înălțime de la sol la brațe: 65 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Specificații Set de masă pentru 4 persoane Formă originală a spătarului și a brațelor Specificații stivuibile pentru economisirea spațiului Plasticul nu este stabil UV – recomandăm protejarea scaunului de expunerea directă la soare Livrat demontat Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Pentru copii Mobilier
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Caracteristici | Stivuibile |
| Cu cotiere | Da |
| Culoare | Maro |
| Adancime | 55 cm |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Latime | 54 cm |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
| Pliabil | Stivuibil |
| Pozitionare | Fixa |
| Tip | Asezat |
| Numarul de bucati din pachet | 4 |
| Model | Monocrom |
| Material sezut | Plastic |
| Seturi | Seturi |
| Forma spatarului | Perforat |
| Stil | Modern |
| Greutate | 17,6 kg |

80×42×52 cm, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, rabatabil
În stocLivrare gratuită

Din metal, stivuibil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc