Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 431 RON la 550 RON:
În stocLivrare gratuită14 zile de returnat
Livrare în peste 1 zi14 zile de returnat
Dimensiuni 80×120×33 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 431 RON până la 550 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Detalii despre produs: Culoare: maro rustic – negru cerneala Material: PAL, otel Dimensiuni: 33 x 120 x 80 cm (D x W x H) Greutate: 17,8 kg Capacitate maxima de incarcare statica in total: 40 kg Livrare: 1 x raft vertical 1 x pachet de accesorii 1 x dispozitiv anti-basculare 1 x manual de instructiuni Note VASAGLE: Din motive de siguranta, va rugam sa atasati aceasta biblioteca la perete cu ajutorul kitului inclus de anti-rasturnare
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 33 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Stil | Rustic, Industrial |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL, Metal |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Culoare | Maro |
| Producător | OEM |

Mată, dreaptă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită